De Raat

De Raat DRS Prisma I Keysafe XL 192 Sleutels Bovag goedgekeurd

Voor 15:00 uur besteld = volgende werkdag gratis in huis

Totaalprijs:

€ 1.353,72
€ 1.638,00 Incl. btw
  • Vakkundig advies en installatie
  • Kluizen showroom midden in Nederland, op afspraak te bezoeken
  • Zakelijk betalen op rekening
Plus- & minpunten
  • Veel capaciteit: 192 sleutels
  • 6 brede haken op een rij voor autosleutels
  • Verzekeringsgeschikt (Klasse 1)
  • Duidelijke indeling
  • Slechts sleutelslot inbegrepen
  • Geen officieel brandcertificaat
Beschrijving

Wat is de DRS Prisma I Keysafe XL 192?

De DRS Prisma I Keysafe XL 192 is de ideale oplossing voor bedrijven die veel sleutels veilig moeten opbergen. Deze kluis biedt ruimte aan 192 sleutels en beschikt over 6 brede haken op een rij speciaal voor autosleutels.

Gecertificeerd volgens EN 1143-1 Klasse 1 en ECBS goedgekeurd. Dus ook geschikt als je verzekering eisen stelt. De stevige constructie en praktische indeling maken ‘m ideaal voor autodealers of transportbedrijven.

 

Waarom deze sleutelkast een slimme keuze is:

  • Beveiliging volgens EN 1143-1 Klasse 1

  • ECBS-keurmerk

  • 192 sleutelhaken, per rij 6 brede haken voor autosleutels

  • Dubbelbaard sleutelslot met 3 sleutels

  • Goede balans tussen formaat en capaciteit

  • Makkelijk te verankeren

 

Wat je moet weten bij aankoop

  • De kluis weegt ruim 100 kg, dus check of dat past

  • Past het aantal haken bij jouw sleutelvoorraad?

  • Wil je liever een elektronisch slot? Dan heb je een ander model nodig.

 

Zakelijke sleutelopslag zonder zorgen

De XL 192 is een populaire middenmaat. Genoeg ruimte voor groei, zonder dat je een reusachtige kast hoeft neer te zetten. En ja, die autosleutels? Die hang je ruim op.

 

Twijfel je welk type kluis je nodig hebt? Onze experts helpen je graag.

 

Specificaties
EAN code8712897055262
BuitenmaatHxBxD 650 mm x 500 mm x 420 mm
BinnenmaatHxBxD 600 mm x 441 mm x 307 mm
CategorieSleutelkasten
Type slot Dubbelbaard sleutelslot
Aantal sleutels/codes 3 sleutels
Normering inbraakEN 1143-1 Klasse I
Waardebergingwaardeberging € 10.000 in geld en € 20.000 kostbaarheden (sleutels)
Normering brand DIN 4102 (niet getest)
Brandwerend voor
Inhoud in liter 192 sleutelhaken
Gewicht in kg 107
Aantal legborden Aantal sleutelhaken 192. Keysafe XL standaard uitgerust met hakenlijsten met 6 extra brede haken, ideaal voor autosleutels
KleurGrijs (RAL 7035)
VerankeringVloerverankering en een voorbereiding voor muurverankering (niet doorboord)
FabrieksgarantieEr geldt een fabrieksgarantie die overeenkomt met de wettelijke garantiebepaling van 1 jaar.
Bezorg- en serviceopties
Gratis verzending: Alle kluizen leveren we GRATIS in Nederland en België. De kluis leveren we dan tot aan de drempel van de deur en op de begane grond. Wel is het belangrijk dat drempels en andere obstakels met een palletpompwagen of trolley genomen kunnen worden om de voordeur te bereiken.

Discrete verzending: Hier gaat het om dezelfde levering als hierboven alleen versturen we de order volledig anoniem. Uiteraard staat jouw privacy bij Weloq hoog in het vaandel.

Plaatsing op de begane grond of 1e verdieping per lift: Als je deze optie selecteert zullen wij de kluis netjes op de gewenste plek in het gebouw brengen op de begane grond of 1e verdieping per lift.

Plaatsing + verankeren op begane grond of 1e verdieping per lift: In tegenstelling tot de optie hierboven zullen we ook de kluis professioneel voor jou monteren en verankeren. Zo kan jij de veiligheid 100% garanderen. Heb jij hier interesse in? Vul ons contactformulier in of mail jouw verzoek naar [email protected].

Wij bezorgen jouw kluis altijd met de hoogste precisie en voor jou op maat. - Feel Safe met jouw Weloq kluis.
Klantbeoordeling
8.4
133 beoordelingen
Webwinkelkeur
Duidelijke informatie; eenvoudige betaling; meedenken; snelle levering.
- Janneke | 2025-01-05
Bekijk alle reviews